Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buja - Motra Ekit (diss Ekrem Gj)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qyre moTra e ekremit ndiskotek
RF . ''x2 mos ma rrit menen mu bo kishe une dikush kishe une hot kishe un prush kishe une ntrip kishe une nmod se met kallxu drejt je katastrof ''
" hi " mrena nkllub spo dihet qka po zihet u ulem me do dosta i porositum pijet erdhem per qef tham hajt tbojm qef e premte mas dite diqka nashta qet.
kur bash qat moment erdh motra e ekremit hunen te nalt me percjellje tni balit i veshur shaci ja lypke numrat flokt krejt gell e i vizllojshin kundrat.
dojke me ja lyp u munojke me ja sill,un fort mir e pash ajo pun ke e till.
thash hajt ti foli kishe pi alkoholi kishe jom pak i pit e pe boj veq pi zorit .
i thash ku je zemer qka bone a je miriu afrova te veshi i thash a don ni birr.
tha jo nuk pi ksi pi vodka me pepsi ik mos um fol se per ty jom seksi.
RF . ''x2 mos ma rrit menen mu bo kishe une dikush kishe une hot kishe un prush kishe une ntrip kishe une nmod se met kallxu drejt je katastrof ''
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)