Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipeku - Hajt Suharek

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hajde Suharek qohnu ne kam...ShqipeKU & NO ONE
kerkush neve shun na ndal... jena te suharekes jom...
Hajde Suharek qohnu ne kam...ShqipeKU & NO ONE
kerkush neve shun na ndal... jena te suharekes jom...

Hajde tash krejt suhareklit net ja nisin me bertit...
Edhe pse sjetoj n'suharek un ne at vend jam rrit...
Per suhareken un jam tu knu...krejt me kerkan skam me ndrru...
A je tu kuptu se suhareken un e du...se ketu jam msu qysh me jetu...
Krejt senet un i kom provu... bash me NO ONE krejt e kem rrotllu...
NGermoni jom tu jetu... per suhareken perdit jom tu mendu...
se pjesen e jetes qatu e kam provu...
bash me NO ONE me kompjuter ja kem nis me knu...
e kshtu tash jam tu vazhdu qe suhareken ne REP perpara me knu...
une e ky dosti bashk punim i fort qe per jeto edhe ne mikrrofon na kurr skem me hek...

Hajde Suharek qohnu ne kam...ShqipeKU & NO ONE
kerkush neve shun na ndal... jena te suharekes jom...
Hajde Suharek qohnu ne kam...ShqipeKU & NO ONE
kerkush neve shun na ndal... jena te suharekes jom...
....
....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)