Më mbaj mend (për 1 muaj)

B-Genius - Ti Ku Je

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Asgje nga un s'meritove ti
nuk me fale pak dashurii
shume besova ne ata sy
e tash je pa mua e un jam pa ty!!
eja te lutem veq nje her
do te takohemi dhe ne ver
ishin fjalet qe mi the
veq premtime per ni jet te re...!!!

Ref:E tash ti ku je kujt..
i flet per dashuri !!!!
nuk dua veten te genjej
ti me fale veq tradhti !!!
un te fala Çdo gabim
veq te jemi si dikur
por nuk mjaftoj te jemi bashk
e tash mes nesh u be një mur .....

Edhe pa ty jeta vazhdon
Me sdo te vuaj per gjithmon
tani nuk dua lutje ..
vazhdoj me tutje...
ketu gjitjhqka mbaroj !!!!!!!!

Gabimet tua smund ti duroj
jeten pa ty dua ta jetoj
harroi gjitha me mua...
se me nuk te dua...
dhe me tjerin tash provoo !!!

Ref :E tash ti ku je!!!
kujt flet per dashuri ...
s'dua veten te genjej
ti me fale veq tradhti !!!...
un te fala qdo gabim
veq te jemi si dikur
por nuk mjaftoj te jemi bashk
e tash mes nesh u be një mur
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)