Më mbaj mend (për 1 muaj)

Depresioni - Shko

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
N'mbremje von mendoj per ty
Me foto n 'dor dhe t'shikoj ne sy
kujtoj ditet qe z'bashku i kaluam
Ato dit qe shum shpejt u harruan
Mendove loj t'keqe me lujt me mu
Mendove qe kurr smuj met harru
Largou sa ma larg prej meje
shko shko n'doje t'jeter gjejeeee
Sishte hera e par qe um tradhtove
rrugen e keqe ti e morre
Me t'jetrin ne shtrat ti shkove
Me lendove endrrat mi shkatrrove

letrat tua qe po mi dergon
po menon qe per veti um bon
po zemra ime tash t'jetren e don
kot po nderyhn e kot po jeton
se tradhtija ne ty buron
te ti dashuria nuk existon
bere hapa qe s'te kan hije
je ni femer qe nuk ka shije
perfundove ja pra ku mete
kurgju t'jeter pos deshtimin e gjete
tash largohu se ska ma kthim
veq rruga e mbar t'qoft shpirit im
Depresioni
pe di qe po mundohesh dal nga dal t'mafrohesh
po don po provon zemren pram t'ma pushton
po medon se t'do t'fiton por shum po gabon
se trupi yt o bich as per shtrat ma nuk po bon
kush po don ty me pare pot shfrytzon
je ba bichi ma i madh secili me dy fjal t'rrxon
je e pa vler krejt me ty po bojn hajgare
trupin ton pe shet ashiqare veq per pak pare
provove me mu shti e qim nane po sen nuk bane
se foret nuk i ha une qysh ti pi han qato krem banane
krejt je prish nuk je ma ajo qe dikur je kan
je ba si balen edhe veten ma spo mun e man
e pranoj se t'kom dasht por shum jom pendu
por sa her kom deshiru n'shtrat t'kom qu
gjdo stil te ri ne ty e kom provu
t'kom shfryzu e perfund fuck you se nuk je per mu

shko tash jeto
zdua syt ti sho
ti je vetem nje kujtes
e cila do te vdes
zdua spjegim prej teje
shko naj njo t'jeter gjeje
se ti per mu ke vdek baby
je e vetmja qe urrej ne ket jet

Texti Rrezart Meha AKA Depresioni
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)