Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Mos U Kthe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nexhati:
Sa veshtire e kam perpara tet dal
shum vone mu kujtua sa mke dasht ,
mu kujtuan fjalet kur ti mi the
mos m'harro te lutem mos me le ..
Erdha, por si duket vone un ende te dua sdi a me beson ..
Erdha, por si duket vone un ende te dua sdi a me beson ..

Remzia:
Oo shko kurr me mos u kthe tani e kuptova e di cili je ..
Shkooo kurr me mos u kthe tani e kuptova e di cili je..

Nexhati:
E di kam gabuar fajin e pranoj mua pasuria me hutoj,
jo nuk mund te behesh n'dhe te huaj mbret
me lejo te t'dua t'kam perjetee ..
erdha falje te kerkoj eshte hera e fundit kurre me sdot gaboj, erdha falje te kerkoj eshte hera e fundit kurre me sdot gaboj.

Remzia:
Oo shko se nuk te besoj sa shum me lendove me nuk dot lejoj,
shko se nuk te besoj sa shum me lendove me nuk dot lejoj.

Nexhat&Remzie:
Mos(o shko), mos me thuaj shkoo (se nuk te besoj) se zemra e thyer ende ty te don (e di cili je) (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)