Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Abazi (Ganja) - Mos Me Fajsoni

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ne kujtime te jetes time asnje lule ne fushen e blert
u lendua zemra ime nga nje dashuri e pasinqert
nje mij her un kam provu veq me harru nje mij jam pervelu e jam mashtru
se e dua veq ate e dy mos me fajsoni mua

thojn larg syve e lar zemres dashurit harrohen un jam tjeter tip i femres nje her dashurohem me mashtrove nuk me prit edhe pse je larg me vite dashuria ime veq po rritet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)