Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genti - Largesite I Urrej

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
nje dor ari floket mi prek
aroma e kujtimeve me vret
2 sy me pendim lotojne
diqka te humbur kujtojne

ne zemer sme ke
me tjeter tash ti je
nje tjeter une kam
se ty shum tee ngjaan

kuuuuuu jeeeeeee
kur t kerkoj e ste gjej
largesite i urrej
do te kerkoj pergjithmone
ne çdo vend ne çdo kend
nje arom qe smundem ta harroj

q bem ne te dy keshtu me thuaj
syte e tu me ben te huaj
ti ike nga zemra ime
me le vetem me kujtime

ne zemer sme ke
me tjeter tash ti je
nje tjeter un kam
se ty shum tee ngjaan

kuuuuuuu jeeeeeee
kur t kerkoj e ste gjej
largesite i urrej
do te kerkoj pergjithmone
ne çdo vend ne çdo kend
nje arom qe smundem ta harroj(2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)