Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valentina Rama - Je Katil Qe Vret

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Si do te shkruaj sonte
kur mesazhet si lexon
A do te jet ky fundi
i nje zemre qe te don

Sme therret,
si duket ske guxim
ta degjosh
veq nje herë zerin tim

ref
Ti veten nuk e njeeh
ashtu siq te njo une
se askush ne ket jetë
ska vuajtur me shum se un

Ti veten nuk e she
je nje katil qe vret
te tjeret si lendon
me mua e ke me leht

je nje katil qe vret...

Pse po me dridhen duart
derisa te shkruaj ty
pse po ik prej meje
e nuk flasim sy me sy

Je i keq
dhe ket gje shum mir e diiiiiiii
te harroj
si duket skam fuqi

Se meriton te digjem per ty
se ke shum mekate
si do ti fali te gjitha keto
brenda nje nate

ref
Ti vetem nuk e nje
ashtu siq te njo un
se askush ne ket jet
ska vuajtur me shum s e un

ti veten nuk e sheeee
je nje katil qe vret
te tjeret si lendon
me mua e ke me leht......
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)