Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baba Trodon - S'di

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa tkom dashur veq ty shpirt qe um tradhtove se kum ditee pse ti mu me lendove pse ti me tradhtove puthjet e tjeter kujt i shijove ti me the te dua e jam nje per ty pse baby ti me rrejte me rrejte nersy dije ni sen qe un shum te dua sa tjam gjall vetem ty ka me te kujtu

ref. Nalu zemer pak per mu pak per mu kujtoje diten qe me mu e ki kalu nisu prej kesaj fetili du veq ty du veq ty pse ti me tradhtove jeten ma ki nzi

Shum kujtime tmira ne mendje un i kam tradhtin qe ma bere zemer po me vrran e mallkoj un diten kur ty te takova e urrej un diten kur ty u dashurova pse baby me lendove e spo di pse me rrejte dashni qe ndjejva per ty u shurova me urrejte um kii komendu pse u ndodh kshtu te deshta dhe te dua mir por ti nuk je me mu

ref. Nalu zemer pak per mu pak per mu kujtoj diten qe me mu e ki kalu nisu prej ksaj fitli du veq ty du veq ty pse ti me tradhtove jeten ma ki nzi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)