Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valentina Rama - Me Thua Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk e di pse ende nuk u mbushe mend
kur ne zemer time per ty nuk ka vend
une ty shqip pot tregoj me mir mos humb kohe
dije kjo s`eshte loje sdua te te njoh sdua syte me ti shoh..

Ref/2
Me thua te dua
nuk mund te me kesh mua
e paarritshme une per ty jam
ne mendime tjetrin tash e kam..


Perseri ti do me mua te bisedosh
edhe pse asgje t`re smund te me ofrosh
e di mir si eshte me ty pra ti mos derdh lot
Mos genje me sy skam koh me shum
tjeter kush me le pa gjum..

Ref/2
Me thua te dua
nuk mund te me kesh mua
e paarritshme une per ty jam
ne mendime tjetrin tash e kam..

Tani a po e sheh
asgje me nuk eshte sikur dje
Dije qe me ty s`jam
tjeter kend tani ne zemer kam..

Ref/2
Me thua te dua
nuk mund te me kesh mua
e paarritshme une per ty jam
ne mendime tjetrin tash e kam..

Me thua te dua
nuk mund te me kesh mua
e paarritshme une per ty jam
ne mendime tjetrin tash e kam..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)