Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - 20 Vjeçare

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qka me thoni print e mi
A thu me u fejue
Po po po me thojn baba e nana Zoti keshtu e ka shkrue (2x)

Knoni zogjt e malit oh
Qelniu lulet te kuqe
Se ne ver oh aman do te bahem nuse (2x)

Qka me thu bre vellau im
A thu jam e re
Jo jo jo moter e dashur 20 vjet i ke (2x)

Knoni zogjt e malit oh
Qelniu lulet te kuqe
Se ne ver oh aman do te bahem nuse (2x)

~ melodia e bukur ~

Qka me thoni mori shoqe
A thu meu lan ooh
Po po po me thojn merre djalin
Por mos na harro (2x)

Knoni zogjt e malit oh
Qelniu lulet te kuqe
Se ne ver oh aman do te bahem nuse (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)