Edita Sopjani - Mua Nuk Ma Nin

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mua nuk ma nin se qfar bota folë
Aspak nuk do merrem me të kota fjalë
Nëse më beson do të më kesh djalë
Dashurinë e paaarë.
Nëse ti më do zemrën e dëgjo
Nëse jam aty t 'lutem më trego
Thuaje t'vërtetën nëse nuk më do
Ose m'dashuro

ref:(4)

Djalo jam e re
Aspak stil nuk ke
Ngadal mos u nxe gjith natën m'ke

Mua nuk ma nin se qfar bota folë
Aspak nuk do merrem me të kota fjalë
Nëse më beson do të më kesh djalë
Dashurinë e paaarë.
Nëse ti më do zemrën e dëgjo
Nëse jam aty t 'lutem më trego
Thuaje t'vërtetën nëse nuk më do
Ose m'dashuro

Ref:(8)

Djalo jam e re
Aspak stil nuk ke
Ngadal mos u nxe gjith natën m'ke
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)