Keli - Diskoteka

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ajde vishu behu gati
kemi me shku sonte party
ku po bohet atmosfera
ku po shkojn tri e treja
ajde vishu behu gati
kemi me shku sonte party
ku po bohet atmosfera
ku po shkojn tri e treja.

refreni
Diskoteka plot me qika
krejt po dridhen nga muzika
sonte nata jon oj zemer
sikur ne slun askush qeter
diskoteka plot me qika
krejt po dridhen nga muzika
sonte nata jon oj zemer
sikur ne slun askush qeter.

Hapni gishtat pak me themer
ajde kce me mu o zemer
meu knaq me vallzue
jena ardh meu disponue
hapni gishtat pak me themer
ajde kce me mu o zemer
meu knaq me vallzue
jena ardh meu disponue.

Me miniqa e farmerka
kejt qikat jan ba kullerka
djemt e ri krejt si fraera
e te veshur si kullera.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)