Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Abazi (Ganja) - Xhan O Xhan

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
xhan o xhan ti mos gabo me tjera ti mos shko
xhan o xhan ti mos rreziko
xhan o mor xhan
me mua ti kur je xhan o mor xhan per tjera koh nuk ke xhan o mor xhan ne zemer nuk ke vend
xhan o mor xhan une do te bie ne mend

vaj halli vaj halli per ty vaj halli vaj halli po i shikove ne sy 2 her


se as dadushi sa as dudia nuk do te kallin xhanem si puthjet e mia 2 her
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)