Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi - Nuk Dua Te Jem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
KTE HER MOS ME THUAJ QE TE QENDROJ SE TI E DI KTE HER VERTET DO SHKOJ I DASHUR MFAL PO NUK MUNDEM ME TE GENJEJ JO ME TE GENJEJ.SA HER UN TE SHOH NE SYYYY DASHURIN KUPTOJ GEENJESHTRAT I VESHTROJ PSE NK MENDOON SE
UN NK KAM FAJ DONT BE ATHER LIFE
REF:UN DUA TE JEM NUK DUA TE JEM UN DUA TE JEM NUK DUA TE JEM UN DUA TE JAM NUK DUA TE JEM NUK DUA TE JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)