Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - Ani Mori Nuse

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ani mori nuse ani qafe gastare x2
Ani a don rruza ani a don pare x2

As nuk due rruza as nuk due pare x2
Po e dua burrin me origjin kosovare x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)