Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Bjondine Lajkatare

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Moj bjondinë lajkatare
ti s'ma varre fare
jam i varfër ndaj s'më do
se unë nuk kam pare x2

Por një zemër që të do
Vlen më shum se një milion
Kam shtëpin moj pa çati
ka për qiell kjo dashuri

Për ty zemra m'është tharë
Kam një vitë moj pa të parë
Pare po të kisha pare
do më vije si dele manare x2

Moj bjondinë lajkatare
ti s'ma varre fare
jam i varfër ndaj s'më do
se unë nuk kam pare

Por një zemër që të do
vlen më shumë se një milion
Kam shtëpin moj pa çati
ka për qiell kjo dashuri

Për ty zemra m'është tharë
Kam një vitë moj pa të parë
Pare po të kisha pare
do më vije si dele manare x3
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)