Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - A Te Kujtohet Ajo Nate

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hena e plote ne qiell sa po kish dal
dhe une i vetem po rrija ne ballkon x2

Me fishkellim mo marrnje melodi un sot per ty , jo ti s`po del , jo ti s`po del , jo ti s`po del x2

A te kujtohet ajo nate kur ishim bashk , ate kujtohet ti me premtove te emblen dashuri x2

Po ti nuk deshe se prindrit te donin me feju ne syte e tu dy pika lot kishin
dy pika lot kishin piku x2

A te kujtohet ajo nate kur ishim bashk takat e kepuceve trokisnin mbi asfalt
A te kujtohet ajo nate kur ishim bashk takat e kepuceve trokisnin cike cak

Tani qe pres ato mos i degjoj por jo jo jo , jo si harroj , jo si harroj un si harroj

jo si harroj jo si harroj un si harroj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)