Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drenusha Latifi - Ku Je Ti?

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ku Je Ti

Nuk t'Shaj As Ty As Motin
Per Net Te Ftofta Nuk e Akuzoja Zotin At Dit Kur Te Njoha Nuk Ta Shaj Mamin As ShoKet Qet Binden Bile As Minifustanin PER te Cilin u Grindem

Jan Zbeh Natyra Fyelli Bariu Me Nuk Ka Ngjyra Fryn Era Veriut
Ref (2X)

Ku Ku KU Je Ti iKE Sikur se Val Deti Ku kU kU Je Ti Pa Ty Esht i Zbrazt Qyteti

Si Robnesha Lajka Trazun Jam Sikur Lule nVaz Jam Si Zogu Ne Kafaz si Peshku ne Uj Valz e Din Profeti edhe Muahamedi e Din Jezu Krishti Nga Nazareti

Jan Zbeh Natyra Fyelli Bariu Me Nuk Ka Ngjyra Fryn Era Veriut
Ref 3X
Ku Ku KU Je Ti iKE Sikur se Val Deti Ku kU kU Je Ti Pa Ty Esht i Zbrazt Qyteti
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)