Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Shume Tkam Deshte E Kur Se Kam Dite

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E kam dit qe sonte do te gjej ketu
ti sme the po syt e tu me kan tregu
jemi mledhur krejt shoqnia si me par qysh po doket vallja e kanga skan me u ndal
sonte skan me u ndaaal

sdu me lujt me askend tjeter vec me ty se tkam dasht teper je e vogel tash u rrite shum tkam dasht e kurr se ditex2

e kam dit qe ku tshkoj un dhe ti vjen
tka fal zoti vec me ma knac zemren tem
kush po thot se un e ti nuk kemi fat
gjith naten me lujt me ty pom duket pak
oo pom duket pak

sdu me lujt me askend tjeter vec me ty se tkam dasht teper
ke e vogel tash u rrite shum tkam dasht e kurr se dite x4
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)