Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Hani - Ti Nuk Je Me Vetem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti vetem vjen ne kete bote
ti vetem vjen dhe vetem shkon
une jam ajo qe te gjykon
une jam ajo qe te pengon
kush jam une 2x

une nuk te njoh
une shpirtin s'ta kam pare
une kot flas ne ere
une jam reja ne diell

Mos i ler te te thone se kush je
moj i ler te te thone cfare te besh
mos i ler te te thone ku te shkosh

dhe perseritet...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)