Anila Mimani - E Cuditshme Dashuria

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
per qudi me veten time
nuk kalon sonte kjo nat
sikur t'ishe n'kraht e mia
sdo t'me dukej kaq e gjat
e quditshme dashuria
mendjen po ma turbullon
po kur je ne krahet e mia
zemren shpirtin pesh ma qon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)