Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Ke Harruar Vuajtjen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
hajde kthehu prap
se tek une ke lan vujtje
hajde merri krejt
se keshtu nuk shkon me tutje

ke harruaru ndjenjat
oh dashurin dhe lotet
hajde edhe merri
se nuk shkojn me mote

Hajde kthehu prap
se shum Gjera ke harru
hajde merri krejt
e pastaj me thuj s'te du
do te jete me ndryshe
edhe mazi m'prishe
do te jet me mir
oh s'do te kem veshtir

Pa asnje Kujtim
Zemra shpejt sherohet
ngutu me nxitim
rrenjeza nuk leshohet
gutu tash merri te gjitha
qe i ke lan mbas
nese ti nuk vjen
me mir eshte
veten un ta vrassss

Tek une ke harru
gjysmen e vetes tende
nuk muj me duru
Dite e Nate un kam dhembje
oh ke harruar ndjenjat
dashurin e Lotet
oh hajde merri krejt
se nuk shkojn me moteeee


Hajde kthehu prap
se shum Gjera ke harru
hajde merri krejt
e pastaj me thuj s'te du
do te jet me ndryshe
edhe mazi m'prishe
do te jet me mir
oh s'do te kem veshtir

Pa as nje Kujtim
Zemra shpejt sherohet
ngutu me nxitim
rrenjeza nuk leshohet
gutu tash merri te gjitha
qe i ke lan mbas
nese ti nuk vjen
me mir eshte
veten un ta vrassss
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)