Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arber Elezi - Me Mungon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
zgjohem në mëngjez por prap është njejt
ty nuk të kam pran ke shkuar diku larg
ndezi një cigare dhe mendoj për ty me shpres se prap do të më kthehesh
do të më kthehesh ti

asyet nuk shëndrisin
as dielli nuk rrezon
edhe hëna është e errët
kur ty nuk të kam nuk të kam pran
sikur të kisha mundësin
ta ktheja kohën përsëri
do te bëja gjithqka
vetëm të jem të jem me ty (3x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)