Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arber Elezi - S'me Duhesh Me

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
dëshiroje të ishe si një erë e shpejt
gjithqka merr me vete dhe gjurm nuk len
atë nat kur shkove pse më ke lënduar mendove
kur shum gabime kishe se vetëm më shlirove

do të jem gjithkund por askund ti sdo më gjesh nuk më duhesh më pa ty jam më i qet (2x)

ke rën aq posht si shiu kur bjen në tok
që gjurmë len por vetëm për pak koh
krenerin e kena vall dhe mendon se me ty nuk ka
deri kur kshtu do t'vazhdosh vetes qefin tja marosh

do të jem gjithkund por askund ti sdo më gjesh nuk më duhesh më pa ty jam me i qet (4x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)