Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rejhana - E Jotja Do Te Jem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Falma sonte nje puthje nga zemra qysh e ke adet ti e din se unë tretem dhe vuaj kur jam veq vet

Falma sonte nje puthje nga zemra qysh e ke adet te kam pritur me muaj dhe vite vetëm per një natë
Ref:E jotja do te jem kët krjejt do ta marrin vesh disa po të lavdrojn disa po flasin keq
E jotja do te jem buzet veq ti mi ke mendja nuk me ndryshon per sot e 100 vjet.

Falma sonte nje puthje nga zemra qysh e ke adet ti e din se unë tretem dhe vuaj kur jam veq vet

Falma sonte nje puthje nga zemra qysh e ke adet te kam pritur me muaj dhe vite vetëm per një natë

Ref:E jotja do te jem kët krjejt do ta marrin vesh disa po të lavdrojn disa po flasin keq
E jotja do te jem buzet veq ti mi ke mendja nuk me ndryshon per sot e 100 vjet.

Ref:E jotja do te jem kët krjejt do ta marrin vesh disa po të lavdrojn disa po flasin keq
E jotja do te jem buzet veq ti mi ke mendja nuk me ndryshon per sot e 100 vjet.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)