Më mbaj mend (për 1 muaj)

Depresioni - Sexy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
azemer sonte n'studio jom vet
bonu gati ndrequ e hajde sa ma shpejt
e porosita ni ker te hypja osht kat pret
pregaditu mir se ski me pshtu let
( ukej Dep pe veti mamin se um pisket)
u ba shpirt se pe boj gati ni krevet
kondoma pasna n'gjep upss dera po kerset
hajde shpirt per fillim ni puthje ma ngjet
ulu zemer 2 gota ven n'tavolin sa per fillim
filloj me ledhatim t'kom afer trupit tim
ta kapi doren t'qoj n'kam per vallzim
muzika e let qetsim nxemje per vazhdim
ta kapi belin ta shtrengoj ashtu me letsi
me buz ta preki buzen knaqsi n'thellsi
ti deshi teshat nalt se ma ngrohtesi
ti kapi cicat e ja nisi me ti lpi
Refreni
zemer (fol shpirt)
shyme qat drit se po du me ta ngjit
doren me ta (ohhhhhh) shti trupin me ta lpi
deshi mercedeskat (ëhhhh) se po du met qi


zemer shtriju n'shtrat miniqin ta hjeki
let t'preki kuleten me kondoma ngat kreveti
(kur tum prek depi mu um vjen lezeti)
(ohh qashtu dep ti sje n'veti)
gjyksat e mi per mi gjyksa tut
qishtu ta then kur ski nevoj me lut
zemer (fol shpirt) shtriju n'shtrat
une pe ngjes kondomin e ti qoj komt nalt
fillon turra e par knaqsi shum e madhe
me klithma tuat um kalle
n'drrohet pozita ne doog style
dikur ke kqyr porniqa e tash ta boj live
( qashtu shpirt se po ni knaqsi)
( zemer veq me ty kom mu qi)
loqk per ty jom gjith ne dispozicion
vazhdo puno e ndrroje tash kit puzicion

Texti Rrezart Meha (Depresioni)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)