Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.M.K. - Ti Cfare Je?

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti cfare je ?
Ti cfare je e cfar menon ?
Je nje hic q asgj s kupton .
Ke imazhin e nj fshatari
Ke lehjen e nje zagari
Ule koken e mos u ndje
Se neve nuk na njeh
Se ke dgju akoma
Se kush flitet nga kjo zona
Provoje me bo provokim
E t shtrojm n koma
A e ke pyt veten se cfar je ?
mos u krahaso me ne
Se je I vogel nuk na sheh
Ndoshta me fjal t vogla po menon q po flet shum
A ta boj ni korrigjim
Kujdes mor harabel se ta hedh shpin n'er
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)