Më mbaj mend (për 1 muaj)

Murat Gjoniku - O Bobo Vajzat

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pse vajzat po me terbojn kur tangat i ekspozojn me shikim me provokojn por asnjera sreagon i flas njeres refuzon kur i flas tjetres shpejt vrapon pse vajzat keshtu e kan mos e... te marra jan
Ref:Obobo vajzat sa te marra jan kur shkojn neper pape prishin gjith dynjan kercejn e vallzojn nga mendja shkallojn paret i hargjojn ska ilaqe ti sherojn 2 her.
Per mbi tavolin kercejn shishe gota po i thejn atmosfera po fillon me tekila dhe limon kur muzika n'maksimum vajzat dridhen pak me shum mu po miken triri fare kur i shoh vajzat beqare.
Kerceni ju vajza sa jeni beqare per hater te djemve hyni gjith ne valle kerceni kendoni gjitha ti harroni hajde mo ju vajza jo mos refuzoni.
Ref:Obobo vajzat sa te marra jan kur shkojn neper pape prishin gjith dynjan kercejn e vallzojn nga mendja shkallojn paret i hargjojn ska ilaqe ti shenrojn 2 her.
Obobo ha haha obobo ha haha
Ref:Obobo vajzat sa te marra jan kur shkojn neper pape prishin gjith dynjan kercejn e vallzojn nga mendja shkallojn paret i hargjojn ska ilaqe ti sherojn 4 her.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)