Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flaka Krelani - T'Boj me Rock

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
e kam kete kang une vetem per ty
tu e ngu ske me mujt ti mu ngi
e kom ni rif qe shum leht e mban mennd
edhe ni tap qe ty te len pa mend...
e tash kot e kot kjo keng ty te nxen
kallesh krejt ste ze vendi vend
e hajde sote kno bashk me mu
ti u bone kati nqjell per me shku

ref:
Rock
ti do te kallesh krejt
ti do te qohesh krejt
ti do te qmendesh krejt
jejejeeejeee
UNE TE BOJ ME ROCK
ROCK
ROCK
UNE TBOJ ME ROCK

e di qe roku ty shum te pelqen
te kallet shpirti dhe trupi te kceen
e ngon pa ndal qdo nat' e qdo dit'
edhe kjo kang tash per ty eshte hit
e tash kot e kot kjo keng ty te nxen
kallesh krejt ste ze vendi vend
e hajde sote kno bashk me mu
ti u bone kati nqjell per me shku

ref:
ROCK
ti do te kallesh krejt
ti do te qohesh peshe
ti do te qmendesh krejt
jejejeeejeee
UNE TE BOJ ME ROCK
ROCK
ROCK
UNE TBOJ ME ROCK

a e di sa mir te njof un ty
ne shpirt te ndjej pa egersi x2

UNE TE BOJ ME ROCK
ROCK
ROCK
UNE TBOJ ME ROCK
ROCK

ti do te kallesh krejt
ti do te qohesh peshe
ti do teqmendesh krejt
jejejeeejeee
UNE TE BOJ ME ROCK

ROCK
ROCK
UNE TBOJ ME ROCK
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)