Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eduart Asllani - U Largove

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk te gjykoj pse m'trradhtove
nuk te gjykoj perse me le
nuk te gjykoj pse u pendove
po ato fjal qe mi the

Nuk te gjykoj pse m'trradhtove
nuk te gjykoj perse me le
nuk te gjykoj pse u pendove
po ato fjal qe mi the

U njohem krejt rastesisht
ne nje buzmbremje erdhe tik tek un
fjalet qe thoje aq sinqerisht
lan gjurm te thella
ne shpirt tek un

U largove se u pendove
vall ke gjetur tjeter njeri
te kerkova por ti humbe
shum larg diku larg ne vetmi

U largove se u pendove
vall ke ghetur tjeter njeri
te kerkova por ti humbe
shum larg diku larg ne vetmi

U njohem krejt rastesisht
ne nje buzmbremje erdhe ti tek un
fjalet qe thoje aq sinqerisht
lan gjurm te thella
ne shpirt tek un

U largove se u pendove
vall ke gjetur tjeter njeri
te kerkova por ti humbe
shum larg diku larg ne vetmi

U largove se u pendove
vall ke gjetur tjeter njeri
te kerkova por ti humbe
shum larg diku larg ne vetmi

U largove se u pendove
vall ke gjetur tjeter njeri
te kerkova por ti humbe
shum larg diku larg ne vetmi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)