Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big G - Kthehu Baby

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
U NISA PO VI SI E MSI ME SHPEJT SI KET E DI PO VAZHDOI SHUM MIR INTERPRETOI EGZISTOI DY FISHOI SUKSESE ME RITO E TE STOI DISTANCOI GJITHVETEN NE MIKROFO SE NUK MKNOI PER KURVA NUK KNOI VEQ PR PARE VEQ PO DU MU JU KALLXU QYSH BOHET REPI ASHIQARE ASHT RE ALE
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)