Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anarchy - Engjej

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
dikur ketu leviznin floke te gjate te zinj.
une shikoja syte e tu me flake ,ne shi.
imazhi yt, hapesire pafund si det ne ere.
me mungojne te gjitha qe atehere.

edhe engjejt qajne kur s'je ti
ata duan te jemi te dy

fle,dhe ne enderr te kerkoj kudo.
atje ,vetem ti s'do jesh me ,jo.
syte e tu midis miliona sysh kerkoj.
qesh dhe qe jam ne enderr harroj.

edhe engjejt qajne kur s'je ti
ata duan te jemi te dy
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)