Më mbaj mend (për 1 muaj)

Angel - E Heshtur

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
e heshtur jam dhe per ty mendoj
plaget e kohes nuk mund ti sheroj
pres me dite e pres me nate
po kurr s'erdhe se pata at fat.

tash jam vetem dhe mendoj
gjithmon ty te kujtoj dhe kurr ste harroj

kujtoj kohet qe te dashurova
Kujtoj castin kur te perqafova
kujtoj kohen qe ty te harrova
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)