Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sejlan - Do Te Kthehesh

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti u ndave sot nga une
as nje fjal sme the per fund
si gjithmon arsye ska
mekate tua
e di mir se kush je
sikur une askush ste njeh
tjeter kend e doje sa ishe me mua

2x
do te kthehesh me pastaj
do te thuash asgje ske faj
por sbesoj qe dot kem fuqi per fjal

do te kthehesh e di mir
te kerkosh nga une meshir
por sbesoj qe ta fal .. zemren qe ke vrare.

pa gabime ska njeri
por tek ti nuk kan kufi
te kam dashur por tani me nuk te dua

e di mir se kush je
sikur une askush ste njeh
tjeter kend e doje
sa ishe me mua

2x
do te kthehesh me pastaj
do te thuash asgje ske faj
por sbesoj qe dot kem fuqi per fjal

do te kthehesh e di mir te kerkosh nga une meshir
por sbesoj qe ta fal zemren qe ke vrare..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)