Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Rama - Sonte Nuk Del Me Mua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sonte nuk del me mua
dhe para meje puthesh ti
s'e kam ditur, s'e kam pritur
qe me vret perseri.

Po te shkon jeta ne diskoteka
dhe ne çdo mbremje te shoh ty
je e bukur, s'je e lumtur
zemra jote tash u thy.

REF. 2x:
Sepse unë jam i vetmi ne ket bot
qe gjithmon ne sy ta thot
kush esht i mir e kush eshte i keq
por ti kurr nuk e merr vesh.

Dije se dashuria
veshtir harrohet per nje natë
s'jemi dasht veq dy minuta
por nje koh shum me te gjat.

Po te shkon jeta ne diskoteka
dhe ne çdo mbremje te shoh ty
je e bukur, s'je e lumtur
zemra jote tash u thy.

REF. 2x:
Sepse unë jam i vetmi ne ket bot
qe gjithmon ne sy ta thot
kush esht i mir e kush eshte i keq
por ti kurr nuk e merr vesh.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)