Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Laperic Tash Ke Mbet

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(Alo Kush Eshte Alo...Aloooooo)
Ka met vrra dashurija kan met vrra tmirat e mia qe i kom ba un per ty dashti smundesh mem pa me sy nuk e deshte jeten ti deshte avantura perqdo qe dash pendohesh per qdo qe eshte tash vone me shkym si cigarre me ki shkell sikur vlet me ki djeg si qiri spaske pas as pak meshirr saher ti me ki lendu une kurr nuk e harroj te lutem me harro un per ty nuk egzistoj

Me ki shkym si cigarre me ki shkell sikur vlet me ki djeg si qiri spakse pas as pak meshirr saher ti me ki lendu une kurr nuk e harroj te lutem me harro un per ty nuk egzistoj

Ref(2)
Laperic tash ke mbet laperic tash ke mbet ti pa nuk ki jet mir e din ti vet fajtore vet je ti se e humbe ket dashuri vazhdo jeten si e mendon un per ty nuk egzistoj..

fajotre..fajtore vet jet i pse e humbe ket dashuri ti vazhdoje jeten qysh mendon un per ty nuk egzistoj joooo nuk egzistoj

Ka met vrra dashurija kan met vrra tmirat e mia qe i kom ba un per ty dashti smundesh mem pa me sy nuk e deshte jeten ti deshte avantura perqdo qe dash pendohesh per qdo qe eshte tash vone me shkym si cigarre me ki shkell sikur vlet me ki djeg si qiri spaske pas as pak meshirr saher ti me ki lendu une kurr nuk e harroj te lutem me harro un per ty nuk egzistoj

Ref(2)
Laperic tash ke mbet laperic tash ke mbet ti ba mu nuk ki jet mire din ti vet fajtore vet je ti se e humbe ket dashuri vazhdo jeten si e mendon un per ty nuk egzistoj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)