Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - O Kur E Pash Oj Nan

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
o kur e pash oj nan at vajzen te shkolla at vajzen te shkolla o ja e mora oj nan ja desh u tranova ja desh u tranova

oj kur e pash at vajzen nqytet at vajzen nqytet oj ja e mora oj nan ja desh me lan met ja desh me lan met

o kur e pash oj nan at vajzen te shkolla at vajzen te shkolla o ja e mora oj nan ja desh u tranova oooo ja desh u tranova

o kur e pash oj nan at vajzen n'qytet ee at vajzen n'qytete ee o ja e mora oj nan ja desh me lan mente oooo ja desh me lan mente
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)