Më mbaj mend (për 1 muaj)

Morphine - Procesi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Lufta akoma vazhdon
Edhe po te mbyllim syt
Ti e di mir kte gje
Ne shkaktojm Ne luftojm
Ne jemi ata qe vdesim per at
Dhe ky esht qellimi qe
Ti gjithmon na ke pas inat
Ti gjithmon ke dash me na vra
Ti ben sikur ske frik
Ne fakt tmerrohsh se

JAM MISH QE S'CAHET
SHPIRT QE S'DIGJET
ZJARR QE S'SHUHET
KOK QE S'PRITET
SHPERTHIM VULLKANIK
JETIM PA 1 PRIND
PRIND PER SHUM FEMIJ
TANI.... FILLON...............PROCESI

Kot shpresojm per nje jet me te bukur
Gjithmon bazohemi ne rregulla
Rregullat e mija vijn nga vuajtjet e nje zjarri
Sinkronizohen me nota vdekje-prurse
Kam pa shum si ty qe tani nuk jane me
Aktrojn si te fort nen mburojen e genjeshtres
Sme vjen keq fare,se per mu jan vec tym
Qe shuhet ngadal e qe thithen nga ty

JAM MISH QE S'CAHET
SHPIRT QE S'DIGJET
ZJARR QE S'SHUHET
KOK QE S'PRITET
SHPERTHIM VULLKANIK
JETIM PA 1 PRIND
PRIND PER SHUM FEMIJ
TANI.... FILLON...............PROCESI
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)