Më mbaj mend (për 1 muaj)

Permit Of Stay - Nuk Eshte E Thene Por Ti E Ke Thene

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nese eshte faj te kuptosh
ate qe mund te provosh,
jam fajtor.

Nes eshte faj te mendosh
ate qe thua,
jam fajtor.

Nuk eshte e thene qe sa here te gabosh
te quhesh fajtor.
Nuk eshte e thene, por une e kam thene.

Nuk ekzistojne
akoma fjalet per te shpjeguar
gjendjen time.

Di vetem qe jam gabuar shume.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)