Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Mos E Thyej Zemren

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Beri trak... e degjove... zemren qe lendove
Buzet tona u larguan..endrat u harruan


mos e thyej zemren qe do
se do vuash ti pergjithmon
por buzet qe ti puthe dikur
jooo nuk do ti puthesh me kur

Si nje leter e grisur
ender e panisur
nate e zeze sec te vodhi
deshperimin me solli


mos e thyej zemren qe do
se do vuash ti pergjithmon
por buzet qe ti puthe dikur
jooo nuk do ti puthesh me kur
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)