Më mbaj mend (për 1 muaj)

Angel - Me Duhet Te Shkoj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
duhet te harroj me duhet te shkooj
se veten time dua ta lendoj
ti ke vjedhur nje tjeter dashuri
se ndjenjen e zjarrte kushdo e di

2x nese ti mendon qe je me mua duhet te harrosh dhe une do te dua
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)