Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Kola - Vet Me The

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Tani une e kuptova kush je ti
Ti gënjeshtare je në dashuri
Jo s'mund të luash si të duash ti
Edhe pse Zoti të dha bukuriiii

Ref..
Vetë më the,
vetë më the se unë të du, vetë më the,
vetë më the se s'rri pa mu, vetë më the
Vetë më the zemrën ta jap, vetë më the
Vetë më the do t'jemi bashk', vetë më the

Tani une e kuptova kush je ti
Ti gënjeshtare je në dashuri
Ju s'mund të luash si të duash ti
Edhe pse Zoti të dha bukuriiii

Ref..
Vetë më the,
vetë më the se unë të du, vetë më the,
vetë më the se s'rri pa mu, vetë më the
Vetë më the zemrën ta jap, vetë më the
Vetë më the do t'jemi bashk', vetë më the

Ref..
Vetë më the,
vetë më the se unë të du, vetë më the,
vetë më the se s'rri pa mu, vetë më the
Vetë më the zemrën ta jap, vetë më the
Vetë më the do t'jemi bashk', vetë më the
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)