Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hiki - Mundohem Tflas

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ti ke ikur nuk dua te tflas pse u ngatrruam per ket po plas ishe problemi qe ne fund u pa mbrendi tshpirtit sjemi ndar pyes veten sikur un a mendon koh e shkuar ne do ndryshojm ti ke bredhur qe nuk ishte mir si me ty me askend sdo jem e lir mundohem tflas por fjalet nuk i gjej dot qka te bej qe nuk te kam sod mundohem tflas po fjalet si gjej dot te tshrengoj por kjo esht e kot.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)