Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama - Unë Jam Ligj Për Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
une jeam ligji per ty
ska femer per ty vet mke dasht
e tash ma me tjera ski me
mujt

ref.si me tjerat qysh ke lujt me mu jo ski me mujt
kta po te them ne sy kshtu qe
ska femen tjeter per ty


si me tjera qysh ke lujt jojo
me mu ski me mujt oooooo

ref.si me tjera qysh ke
lujt me mu ski me mujt
kta po ta them ne sy
kshtu qe ska femen
tjeter per ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)