Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama - Kot E Kot

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti kot e kot xhelozon në mua
Ti kot e kot thot një tjetër dua
kott e kott
Ti kot e kot komplekset mi shton
Ti kot e kot mua m'ofendon
Kott e kott
Ti kot e kot....
Ti kot e kot...
kott e kott
Ti kot e kot...
Ti kot e kot mua m'ofendon
kott e kott
Mos më thuaj asnjë fjalë
hapi sytë e mirë dëgjo
S'të duroj ty or djal
Ke dëshirë të mos kem kontakt
As me shok e as me shoqe
S'i duroj rregullat

ref.x2
Ti kot e kot xhelozon në mua
Ti kot e kot thot një tjetër dua
kott e kott
Ti kot e kot komplekset mi shton
Ti kot e kot mua m'ofendon
Kott e kott

Nuk jam unë ti që mendon
që të luash si të do zemra
S'të duroj kurrë në jetë
Je mësuar të të dëgjojn
Me mua k'shtu nuk të shkon
T'kesh kujdes se qka vepron

Ti kot e kot....
Ti kot e kot...
kott e kott
Ti kot e kot...
Ti kot e kot mua m'ofendon
kott e kott

ref.x2
Ti kot e kot xhelozon në mua
Ti kot e kot thot një tjetër dua
kott e kott
Ti kot e kot komplekset mi shton
Ti kot e kot mua m'ofendon
Kott e kott
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)