Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Qereti - Cfare Ste Pelqej Te Une

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
zemren qe e desha e mori tjetra endrrat qe i kisha i mbuloj heshtja nuk po kerkoj meshire por nje sqarim me shum qfar ste pelqen te un.dikur me thoje se me doje po si duket tash s'mendon ashtu e do me teper dike tjeter dhe kete po e shoh ne syt e tu doshta u ndam por ta pranoj tani veshtir e kam sepse kjo zemer kerkon nje shkak qe je larguar e nuk mundem me te flas e me te flas e me te flaaaas
Ref.(x2)
Zemren qe e desha e mori tjetra endrrat qe i kisha i mbuloj heshtja nuk po kerkoj meshir po nje sqarim me shum qfar s'te pelqen te un
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)