Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - O Baby

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
huauhau jehhhh edhe ni her

Bleroooo - Memliiiiiiiiii

jehehehhehe ohohohohohoh

jehehehehhe ohohohoohoh

Un tu luta dhe ti u ktheve
isha i bindur se ti me deshte
per ty gjithqka un bera vajzë
kengen ta kushtova duke qajt
mos mendo se mund te luash
edhe pse un ty te dua
nuk do t'thot qe s'kam kufi
nuk te them prap kthehu ti
veten lendova smundem me te duroj ma mir pa ty te jem
nese ti nuk me ndjen

(ref:)
O baby pse me mundon ti
pse nuk kupton ti
asgje me nuk esht njejt
o baby baby pse me mundon ti
pse nuk kupton ti
ti je kaq e padrejt
o baby babyy

Hoooohoohoh

S'kam rrug tjeter
tash nuk kam zgjedhje
e teprove ti me kto sjellje
sa gabova qe dashurova
zemren time un e lendova
ik nga un tash gjeje nje tjeter
un se bej me gabimin e vjeter
ti nuk me deshte kshtu siq jam
ti i deshte veq gjerat qe i kam
veten lendova s'mundem me te duroj
ma mir pa ty te jem
nese ti nuk me ndjen

(ref:)
O baby(o baby) pse me mundon ti
pse nuk kupton ti
asgje me nuk esht njejt
o baby baby pse me mundon ti
pse nuk kupton ti
ti je kaq e padrejt
o baby babyy

(Memli)
Hahahuuhauauha
Baby(ohohohoh)baby
babyyyyyyyyeee a merr vesh
e verteta te doli ne shesh
po e shoh pse me ke ndjek pas
tash prap je vet ma ske kthim
kshtu qe plas (plass)
se per ty me skam koh
me ne fund me t'vertet po te njoh
dy ftyrat e tua nuk me mashtrojn me
e di cila je per at po te le
babyy mos derdh lot
qdo fjal qe thua e ke te kot
e di qe gjithmon do t'mbetesh e njejt
mashtruese dhe e padrejt

(ref:)(2x)
O baby(ohh baby) pse me mundon ti
pse nuk kupton ti (ohhhhoohhh)
asgje me nuk esht njejt
o baby baby pse me mundon ti
pse nuk kupton ti(pse nuk kupton tiiii)
pse ti je kaq e padrejt
o baby babyy.......
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)