Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Fejzullahu - Per Her T'par Dashnis Fillova

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Për her tpar dashnin fillova
e po rri gjith tuj mendu.
x2

Fort po tutna mos gabova
me thuj vajz qka ke mendu.
x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)