Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ermal Fejzullahu - Te Pres Me Mall

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Endrra ime udheton atje ku kam haLL,
per cdo mbremje me shqetson Flak po don mem dal.
te takova kete ver dhe kaluam bashk me premtove dashurin mua ne Cdo qast..

Veq ne enderr tash me vjen emrin pershperis ,ike me shiun ne Gusht mendove se dot vish. PO nga ti skam asnje lajm asnje tvetmen fjal Donse vera ka kalu "Te kujtoj me maLL"

Tash kur dimri po afron dhe era po fryn kujtoj veren qe kaloj dite qe me nuk vin.
te takova kete ver dhe kaluam bashk me premtove dashurin mua ne Cdo qast..

3x--
Veq ne enderr tash me vjen emrin pershperis ,ike me shiun ne Gusht mendove se dot vish. PO nga ti skam asnje lajm asnje tvetmen fjal Donse vera ka kalu "Te kujtoj me maLL"
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)